Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66118
Stary 03.12.2013, 14:03
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
I to jest właśnie...

700 tysięcy euro mógłbym za niego dać gdybym tyle miał.
Jesli Jacek by posiadał taki wór kasiory to Wisła by grała w LM. No i negocjacje byly by trudniejsze.
Obecnie :
" Nie dam bo nie mam! Podpisujesz albo wypierdalaj tam z kąd cię wyciągli. Masz dziesieć sekund, później spuszczam dobermany.
Odpowiedz cytując