Mario Nh napisał(a):

I to jest właśnie...
700 tysięcy euro mógłbym za niego dać gdybym tyle miał.
|
Jesli Jacek by posiadał taki wór kasiory to Wisła by grała w LM. No i negocjacje byly by trudniejsze.
Obecnie :
" Nie dam bo nie mam! Podpisujesz albo wypierdalaj tam z kąd cię wyciągli. Masz dziesieć sekund, później spuszczam dobermany.