|
Ostoja grał dość dobrze przez prawie całą rundę, trafił mu się słabszy dzień jak i Głowackiemu, myślę że gdyby ta dwójka była w takiej formie jak parę dni wcześniej to mecz do zremisowania bo jednak Jagiellonia miała tego magika Quintane i dobrze dysponowanego Piątkowskiego
|