Mati_ napisał(a):

Nie wiem, czy zauważyliscie, ale moim zdaniem, gdyby był na boisku Stjepa, to moglibyśmy nie stracić tylu bramek (...)
.
|
Mnie w pamięci utkwiły, jego dwie koszmarne straty (a może było ich więcej) i jeszcze żółta kartka po błędzie. Jego pierwszego typowałem do zejścia, drugiego Piotrka B