szprotson napisał(a):

|
a nie lepiej ....a pojechać do tej zasranej Hiszpanii skąd go wyciągneli i przeszukać inne kluby ? Quintana maksa w Hiszpanii miał4 bramki tutaj juz ma 7. Quintana, Jurado .....chłopy z plaży przeciez
|
A nie lepiej jakies studenta z Erasmusa wziac na testy zamiast gdzies jezdzic
