Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66115
Stary 03.12.2013, 10:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a nie lepiej ....a pojechać do tej zasranej Hiszpanii skąd go wyciągneli i przeszukać inne kluby ? Quintana maksa w Hiszpanii miał4 bramki tutaj juz ma 7. Quintana, Jurado .....chłopy z plaży przeciez
A nie lepiej jakies studenta z Erasmusa wziac na testy zamiast gdzies jezdzic
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując