Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66113
Stary 03.12.2013, 09:24
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to nazwisko padło już w tym temacie 100 razy ale Quintana jest wart transferu do naszego klubu, jeśli cena nie byłaby zbyt wygórowana.

Świetny jest ten chłopak. Wpasowałby się do naszego stylu.
Skoro podobno Chrapek ma oferty z Włoch to rozgrywający Jagielloni byłby idealnym zastępca.
a nie lepiej ....a pojechać do tej zasranej Hiszpanii skąd go wyciągneli i przeszukać inne kluby ? Quintana maksa w Hiszpanii miał4 bramki tutaj juz ma 7. Quintana, Jurado .....chłopy z plaży przeciez
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując