Mario Nh napisał(a):

Pewnie to nazwisko padło już w tym temacie 100 razy ale Quintana jest wart transferu do naszego klubu, jeśli cena nie byłaby zbyt wygórowana.
Świetny jest ten chłopak. Wpasowałby się do naszego stylu.
Skoro podobno Chrapek ma oferty z Włoch to rozgrywający Jagielloni byłby idealnym zastępca.
|
a nie lepiej ....a pojechać do tej zasranej Hiszpanii skąd go wyciągneli i przeszukać inne kluby ? Quintana maksa w Hiszpanii miał4 bramki tutaj juz ma 7. Quintana, Jurado .....chłopy z plaży przeciez