Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.12.2013, 09:20
fajny mecz, grad goli i ciekawych sytuacji.

No i co z tego że przegraliśmy i straciliśmy w jednym spotkaniu połowe tego co w iluśtam Co z tego.
Kto oglądał uważnie mecze ten wie ze jakby przyjechało takie Fulham i zagrało z Nami 11 spotkań to by nas 11 razy jebło No ale to liga polska na szczescie ,tutaj sa inne zasady, dlatego kazdy moze wygrać z każdym bo zadna z druzyn nie ma swojego stylu i jakości gry.
ale ogląda sie to o wiele lepiej niż rok temu, no i widać Brożka który biega walczy i ciągnie ten wózek...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując