fajny mecz, grad goli i ciekawych sytuacji.
No i co z tego że przegraliśmy i straciliśmy w jednym spotkaniu połowe tego co w iluśtam

Co z tego.
Kto oglądał uważnie mecze ten wie ze jakby przyjechało takie Fulham i zagrało z Nami 11 spotkań to by nas 11 razy jebło

No ale to liga polska na szczescie ,tutaj sa inne zasady, dlatego kazdy moze wygrać z każdym bo zadna z druzyn nie ma swojego stylu i jakości gry.
ale ogląda sie to o wiele lepiej niż rok temu, no i widać Brożka który biega walczy i ciągnie ten wózek...