Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.12.2013, 09:14
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
najlepsze jest to ze przy 2-0 i 3-1, czułem spokój ze Wisla da rade, ze graj jak do tej pory wygląda ok i tylko kwestia czasu jak wbijemy te gole. Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy, na wyjeździe, miałem takie odczucie pewności tej druzyny.
Też miałem takie odczucie, spoko, dadza radę, wyrównają a potem od nowa. Może to było jeszcze pod wrażeniem piątkowej jazdy ze Śląskiem. A tu klops i dzień konia Jagiellonii. Może to przebudzi zawodników na Amicolecha....
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując