Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.12.2013, 01:28
Ja napiszę tak: w tej lidze każdy może wygrać z każdym, a kopanina w większości spotkań ma wyrównany przebieg. Nawet na R22 kilka spotkań mogło zakończyć się w drugą stronę, np. z Lechią czy ostatnio ze Śląskiem. Jadze (mam wielki sentyment do tego klubu sięgający dawnych zgodowych lat) wyszło dzisiaj wszystko, co przy fatalnie grającej obronie włącznie z Miśkiem wystarczyło na solidny wpier..dol. To pokazuje ile w naszym przypadku hero dzieli od zero. Z amiką dlatego może być bardzo różnie. Mieliśmy w dzisiejszym meczu kilka kluczowych momentów, w których po prostu nam się nie poszczęściło, a Jadze owszem. Jaga strzeliła dzięki szczęści i biernej postawie Miśka na 1-0, na 2-0 dzięki niedocenieniu Quintany i kompletnie biernej postawie stoperów i Jaga mogła zacząć grać to co lubi najbardziej dzięki trójce szybkich: Plizga-Quintana-Piątkowski. Do tego Baran złapał dwie kluczowe piłki i stało się. Tyle jest warte drugie miejsce w polskiej lidze. W Poznaniu jak rozumiem zagramy z kontry i dzięki słabej postawie amiki w tym sezonie liczymy na sukces, który w przypadku meczów wyjazdowych oscyluje gdzieś na wysokości skromnego 1-2 dla Wisły, wszak legendarnemu już szczęściu trzeba pomóc...
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując