Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 03.12.2013, 00:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma też następców Brożka, Żurawskiego, Frankowskiego, Kałużnego - można tak długo. Jakby Hajto wznowił karierę, to mógłby być jednym z solidniejszych obrońców. Takie realia.
Nie wiem, czy zauważyliscie, ale moim zdaniem, gdyby był na boisku Stjepa, to moglibyśmy nie stracić tylu bramek.

Mało jest on widoczny, ale robi czarną robotę. Pamiętacie jak zabrakło go w II połowie z Craxa, jak się posypała gra? Ale z drugiej strony gra Bunozy-Burligi i niestety Głowy w tym meczu była słaba, bardzo słaba.

Dobrze, że spotkał nas taki zimny prysznic. Nawet może lepiej, że nie przegraliśmy tego meczu 1-0, a 5-2, bo może dojdzie do paru graczy, że nie są tacy zajebisci.

Ten mecz to dobry materiał dla Smudy, na kim może polegać. A na kim dziś mógł? Chrapek, Brożek, Garguła. Kolejność nie przypadkowa.
Odpowiedz cytując