wolfy napisał(a):

|
Nie ma też następców Brożka, Żurawskiego, Frankowskiego, Kałużnego - można tak długo. Jakby Hajto wznowił karierę, to mógłby być jednym z solidniejszych obrońców. Takie realia.
|
Nie wiem, czy zauważyliscie, ale moim zdaniem, gdyby był na boisku Stjepa, to moglibyśmy nie stracić tylu bramek.
Mało jest on widoczny, ale robi czarną robotę. Pamiętacie jak zabrakło go w II połowie z Craxa, jak się posypała gra? Ale z drugiej strony gra Bunozy-Burligi i niestety Głowy w tym meczu była słaba, bardzo słaba.
Dobrze, że spotkał nas taki zimny prysznic. Nawet może lepiej, że nie przegraliśmy tego meczu 1-0, a 5-2, bo może dojdzie do paru graczy, że nie są tacy zajebisci.
Ten mecz to dobry materiał dla Smudy, na kim może polegać. A na kim dziś mógł? Chrapek, Brożek, Garguła. Kolejność nie przypadkowa.