Wyświetl pojedynczy post
Michal Krk
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 02.12.2013, 22:50
No to ładnie jebło. Smuda dobrze powiedział po meczu - Wiślacy podeszli do tego meczu z przekonaniem, że są zajebiści. W końcu wygrali dwa ostatnie mecze, a ostatni nawet trzema bramkami! Zapomnieli niestety, że podstawą tych wyników ponad stan w tym sezonie jest ogromna konsekwencja w defensywie, w tym meczu jej zabrakło.

Ale lepiej, że jebło z Jagiellonią niż z legią, cracovią czy lechem bo wspominaliby ten mecz przez długie lata.

Niech nasi się uczą na błędach i nie dopuszczą do kolejnego takiego spotkania, a będzie dobrze!
W życiu piękne są tyko chwile
Odpowiedz cytując