Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 02.12.2013, 22:44
FLAMES napisał(a):Wyświetl post
Nie chciałem zakłócać spokoju tego forum Czy czegoś szukam? Może odrobiny szacunku? Ale się przeliczyłem
Szukasz odrobiny szacunku? Tak Ci go brakuje?

A czym sobie zasłużyłeś?
Przez około 8 lat napisałeś 10 postów zawsze na ten sam temat.
Wchodzisz na to forum dwa razy (albo raz) w roku jak Jaga gra z Wisłą i unosisz się, bo mitmichael napisał "od czegoś takiego jak Jagiellonia"?
Faktycznie, dzisiaj potrafiliście wykorzystać naszą słabość mając przy tym trochę szczęścia. Trochę, bo wiemy dobrze jak wiele Wisle brakuje do solidności w składzie. Ale nie jesteście i nigdy nie byliście (w przeciwieństwie do nas) żadnym potentatem w Ekstraklasie więc nie dziw się, że tak przeżywamy tę porażkę. Gdybyśmy przerżnęli 2:5 z jakąś topową drużyną pewnie mniej byśmy to przeżywali.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując