A Ty okazujesz szacunek pisząc "wasze forum" z małej litery? Fajnie się tak wchodzi na cudze forum i wkurza ludzi po porażce 2-5. To tez świadczy o szacunku z Twojej strony do byłej zgody? A przerośnięte ego? Jak Klub odnosi sukcesy to można takie mieć. A jak klub, któremu się kibicuje nigdy nic nie wygrał to można się zastanawiać dlaczego inni w ogóle maja ego i trzeba się dowartościowywać po wygranej nad kimś znacznie bardziej utytułowanym.