Temat
:
[19 kolejka] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 2 grudnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
FLAMES
Junior Member
Od: 06.2006
Offline
#
82
02.12.2013, 21:38
WISŁAZWE
napisał(a):
Użytkownik z Białegostoku. Tak trudno się domyślić?
Może czegoś szuka
Nie chciałem zakłócać spokoju tego forum
Czy czegoś szukam? Może odrobiny szacunku? Ale się przeliczyłem
FLAMES
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FLAMES
Znajdź inne posty napisane przez FLAMES