Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.12.2013, 21:13
Wypraszam sobie - "tego czegoś" można poszukać na drugiej stronie błoń, zwłaszcza po 1-6 gangbangu. A tak się ciekawie składa, że "to coś" nakopało i poznaniakom, i Śląsk tam przegrał, i ludki z paski po 4 bramki obrywały na Słonecznej, nawet Legia gubiła tam punkty. A teraz 3. drużyna tabeli przegrywa na wyjeździe z 8. Barcelona też ostatnio przegrała ale nikt nie zamierza zaorać Camp Nou.

Jaga strzeliła 2 bramki, a potem grała z kontry. Proste, i do bólu (buuulu!!) skuteczne. Wisła strzela gola, to oni dwa kolejne, Wisła strzela znów, to oni też. Uff, oby tylko tak "radosnej" obrony nie zaprezentowała Wisła na Bułgarskiej, bo porażka na polu ziemniaków może zaboleć o wiele bardziej (groźba przeskoczenia nas w tabeli) niż 2-5 na Słonecznej ulicy.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując