Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24781
Stary 02.12.2013, 20:53
sambo
Twoim zdaniem stracilismy na wejsciu do UE?

Czy moglbys to uargumentowac jakimis numerkami, danymi, czymkolwiek?

P.S
Oczekuje powaznych analiz. Argumenty typu Merkel bez wasa i wnuk oficera Wermachtu zniszczyli polski przynaszacy zyski (!) przemysl stoczniowy mnie nie zadowola.


------------------

Co do Ruskich. Putin bawi sie w gangstera, nic wiecej. UE chcaca pojsc droga Putina winna wlasnie oswiadczyc Ukrainie ze albo umowa albo embargo.

Uwazam ze nie jest to rozsadna polityka. Putin moze szantazowac Janukowicza, ale jak zrazi do siebie Ukraincow (o ile juz nie zrazil) to zobaczy Unie celna Ukrainy z Rosja jak swinia niebo. Za duze jazdy bedzie robil elektorat antyrosyjski... ktory dzieki takim gangsterskim metodom rosnie.

UE musi te putinowskie napinanie bicepsa subtelnie wykorzystac.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 02.12.2013 o godz. 21:00.