Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.12.2013, 20:35
Podobny wynik powinien być w Bielsku, tam był cud dla nas w postaci 0-0 ale ile takich cudów może być. Nasza gra na wyjazdach jest słaba
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 02.12.2013 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując