|
Tak, sędzia dał nam 3 żółte kartki za nic.
Jak mnie to wk... w tej naszej lidze. Jak ktoś kogoś popchnie, ledwo go dotknie i już faul, a nawet żółta kartka.
Tragedia. Piłkarzom powinno się dać grać.
A zobaczy taki jeden z drugim, ze sędzia gwizdnął coś takiego na początku meczu i potem z uporem maniaka nurkują...
|