Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.12.2013, 20:26
Tak, sędzia dał nam 3 żółte kartki za nic.

Jak mnie to wk... w tej naszej lidze. Jak ktoś kogoś popchnie, ledwo go dotknie i już faul, a nawet żółta kartka.
Tragedia. Piłkarzom powinno się dać grać.
A zobaczy taki jeden z drugim, ze sędzia gwizdnął coś takiego na początku meczu i potem z uporem maniaka nurkują...
Odpowiedz cytując