Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.12.2013, 20:25
W koncu przyszedl czas kiedy nasze szczescie i parady Miskiewicza sie skonczyly. Ogolnie to po dzisiejszym meczu jestem dziwnie spokojny przed meczem z Amica. Remis w najgorszym wypadku.
Odpowiedz cytując