Temat
:
[19 kolejka] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 2 grudnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
73
02.12.2013, 20:25
W koncu przyszedl czas kiedy nasze szczescie i parady Miskiewicza sie skonczyly. Ogolnie to po dzisiejszym meczu jestem dziwnie spokojny przed meczem z Amica. Remis w najgorszym wypadku.
wiesniak84