Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 02.12.2013, 20:19
Jeden z niewielu meczów w tym sezonie gdy opuściło nas szczęście (ale za to na całego). My gramy w piłke, bramki strzela ktoś inny.

Ocena sędziewania: 1/10
Ocena komentatorów: c w e l e
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.12.2013 o godz. 20:23.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując