Stelio napisał(a):

|
Jakby nie patrzeć, najlepsza w naszej lidze.
|
A w tym meczu zagrała jak najgorsza... w trzeciej lidze małopolskiej...
Ot, Ekstraklasa. Tu lider i mistrz może dostać zasłużenie w czapę od czerwonej latarni, a najlepsza obrona ligi wyłapać pięć bramek.