karas1983 napisał(a):

Kiedy ostatnio straciliśmy 5 bramek w oficjalnym meczu? Kilka lat temu, na Łazienkowskiej, tuz po zdobyciu Mistrzostwa?
Bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć...
|
nie tak kilka bo.. 8 lat temu..!
Skonczylo sie wyjazdowe szczescie i remisiki i po prostu predzej czy pozniej przy takiej grze tak musialo sie wydarzyc. Dosc powiedziec 4 ostatnie wyjazdy: 3 przegrane i megafartowny remis gdzie tak samo moglo sie skonczyc. 3 z 4 ostatnich wyjazdow i tracimy 11 goli, gdzie na 10 meczy u siebie tracimy 1. Cos tu nie gra, az nie do wiary ze druzyna grajac u siebie ma swietne wyniki przy tragicznych wyjazdowych.