|
Pozostaje mieć nadzieję, że zimą jednak ściągniemy jakichś przynajmniej dwóch solidnych grajków. Na dobry początek.
Może Cupiał zobaczy, że nawet cuda Smudy nie wystarczą i trzeba wysupłać trochę kasy, żeby dzisiejsi, w miarę solidni gracze, byli tylko zmiennikami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|