FraMat napisał(a):

Nie ma sensu dziś komentować. Za dużo gorzkich słów by popłynęło.
A jutro... już nie będzie warto.
Jaga wcale nie grała żadnej rewelacyjnej piłki. My nie mieliśmy gry defensywnej w środku pola i to wystarczyło.
|
My wogóle nie mieliśmy gry defensywnej
Szkoda, że Chavez kontuzjowany, bo Jovanović powinien sobie odpocząć przez najbliższe 2 mecze. Szkoda, że Sobola nie ma, bo Stjepanović również. Chrapek znów najlepszy na boisku, a według mnie Sarki powinien dostać szansę, bo pan Boguski nie wykorzystuje jej . WDG77 za bramkę nr 2 dla Jagi i totalnym braku koncentracji w przyjęciach piłki w I połowie, też powinien dostać po łapach...
Dzisiejszy mecz powinien Smudzie otworzyć oczy, że my tak naprawdę potrzebujemy dobrego stopera, prawego i lewego obrońcę a także defensywnego pomocnika w pierwszej kolejnosci
thechris napisał(a):

|
Prawda wygląda tak, że wystarczył jeden pół-klasowy i w pełni zmotywowany zawodnik na Q plus kilku szybkobiegaczy bez talentu, żeby rozpykać Wisłę na łopatki. Mogło być 4:3 a mogło być 7:1. Wynik nie ma znaczenia, w grze to była różnica klasy. Gratulacje dla Jagielloni.
|
oni nawet 7 sytuacji nie mieli

wykorzystali wszystko co mieli, ale pewnie znając życie gdyby mieli 7 to by 7 strzelili, bo to taki syndrom słabym drużyn jak im się farci. Defensywka kontry i wszystko wpada