|
To dziwne...
Włączyłem mecz. Patrzę... 2:0 myślę... Ja .......e!
Ale zaczynam oglądać i wygląda to o niebo lepiej niż w wielu innych meczach wyjazdowych.
Jak już przycisneliśmy Jagę to natychmiast dostawaliśmy kontrę i tracimy bramkę. To wcale nie wyglądało tak źle jak wygląda wynik.
To co Chrapek dzisiaj grał to cudo. Mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy go sprzedać.
Szkoda głupich błędów i tego że Franek jednak zmienił Piotrka na Bogusia.
Teraz trzeba odpocząć, zapomnieć i ugrać coś z Lechem
|