Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 02.12.2013, 19:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sensu dziś komentować. Za dużo gorzkich słów by popłynęło.
A jutro... już nie będzie warto.
Jaga wcale nie grała żadnej rewelacyjnej piłki. My nie mieliśmy gry defensywnej w środku pola i to wystarczyło.
mieli szczęście

1 bramka ?

ostatnia to samo

mowi sie trudno i płynie sie dalej
Odpowiedz cytując