FraMat napisał(a):

Nie ma sensu dziś komentować. Za dużo gorzkich słów by popłynęło.
A jutro... już nie będzie warto.
Jaga wcale nie grała żadnej rewelacyjnej piłki. My nie mieliśmy gry defensywnej w środku pola i to wystarczyło.
|
mieli szczęście
1 bramka ?
ostatnia to samo
mowi sie trudno i płynie sie dalej