Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 02.12.2013, 19:58
Jagielonia - kupa szczęścia, dzień konia i mecz rundy. U nas odwrotnie - gra nie była słaba, ale brakowało szcześcia, do tego nieporadność i nieskuteczność w wykańczaniu akcji..

Mecz ogólnie bardzo wyrównany, z tą różnicą, że my graliśmy, a oni grali i strzelali.
Odpowiedz cytując