|
Bardzo dziwny mecz. Całościowo o wiele lepszy niż np. ten z Podbeskidziem.
Niestety nasi obrońcy podarowali Jagiellonii 2 gole, co ostatecznie zaważyło, bo też mielieśmy szanse. Ale Białostocczanie też mieli szczęście, wpadało im praktycznie wszystko. Karykaturalnie uwypuklili wady naszej defensywy.
Nie ma co rozpaczać, ale piłkarze, a zwłaszcza obrońcy, powinni wyciągnąć wnioski.
|