Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 02.12.2013, 19:58
Bardzo dziwny mecz. Całościowo o wiele lepszy niż np. ten z Podbeskidziem.

Niestety nasi obrońcy podarowali Jagiellonii 2 gole, co ostatecznie zaważyło, bo też mielieśmy szanse. Ale Białostocczanie też mieli szczęście, wpadało im praktycznie wszystko. Karykaturalnie uwypuklili wady naszej defensywy.

Nie ma co rozpaczać, ale piłkarze, a zwłaszcza obrońcy, powinni wyciągnąć wnioski.
Odpowiedz cytując