|
Dziwny mecz,nie graliśmy tak wcale źle ale 5 bram straconych,moim zdaniem trener Smuda ustawił nas zbyt ofensywnie a Jagiellonia miała swój wieczór(Quintana robił co chciał,świetny piłkarz)
Do momentu straty gola na 3-1 była szansa coś ugrać ale Jaga dziś bardzo skuteczna
Najgorszy mecz Arka Głowackiego w tym sezonie mimo strzelenia gola.
Niema co rozmyślać to już historia teraz super ważny mecz z Lechem i tak offensywnie grać nie można
PS: Pozytyw z meczu,bardzo dobra zmiana Patryka Małeckiego
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 02.12.2013 o godz. 19:59.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|