|
Wynik o wieeeeele gorszy niz gra, ktora byla calkiem niezla. Duzo bledow poszczegolnych zawodników w obronie troche brak szczęscia i konssekwencji. Bo jesli sie tak otwieramy na maxa to trzeba coś strzelać, bo pozniej idze kontra. I dzisiaj to tak wygladało, my cisnelismy, nie strzelalismy a Jaga kontrowała.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|