Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.12.2013, 19:53
Wynik o wieeeeele gorszy niz gra, ktora byla calkiem niezla. Duzo bledow poszczegolnych zawodników w obronie troche brak szczęscia i konssekwencji. Bo jesli sie tak otwieramy na maxa to trzeba coś strzelać, bo pozniej idze kontra. I dzisiaj to tak wygladało, my cisnelismy, nie strzelalismy a Jaga kontrowała.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując