|
Dominacja Wisły gol dla Jagi, dominacja Wisły ... gol dla Jagi.. dominacja Wisły... gol dla Jagi...
Wisła grała Jaga strzelała.
Dla mnie Brożek trochę nam zawalił, bo mógł na początku strzelic i podać Gargule na setke i inaczej by się grało.
Boguś, Małecki, Sarki, Brożek.. tyle akcji i 0 goli z akcji.
Gra wisły mi się podobała.
Wynik zupełnie nie odzwierciedla gry.
A sędzia.. gorszego sędziowania dawno nie widziałem...
W sumie było sporo emocji i nawet przy 4-2 można było po cichu liczyć na zwycięstwo ;] no ale musiałoby wpadać tak jak Jadze.
|