Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.12.2013, 18:51
Poraża mnie obiektywizm komentatorów.. Bramkarz Jagi kopnął w wyskoku Chrapka, a ci nic. Na wiosnę w meczu z legia była analogiczna sytuacja z Pareiką i Koseckim, wtedy cały canal + grzmiał o czerwonej kartce. Druga sytuacja to Norambuena wali w twarz Burlige, a ci się śmieją.. To już się zrobiło niesmaczne.

A Jaga leczy nas ze snów o potędze. Gramy jak w każdym meczu wyjazdowym. Oddaliśmy pole na początku i przegrywamy zasłużenie. Przy obu bramkach udział miał Misiek, przy drugiej tradycyjnie nie wyszedł do dośrodkowania. A Głowacki próbował wybić piłkę ciosem karate.. Jaga ma dobrych piłkarzy do kontry, szybko objęła prowadzenie i teraz będzie kontrować. Czarno to widzę.
Odpowiedz cytując