|
Nie jest źle. Głupio stracone, przypadkowe bramki, ale widać, że sie nie poddali chłopaki i walczą na maxa. Dobrze, że sie udało bramke strzelić przed przerwą. Liczę na taka samą walke w 2 polowie a na pewno coś wciśniemy.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|