Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.12.2013, 17:28
Wujekm napisał(a):Wyświetl post
Zawisza swego niedawnego czasu też nic nie grała a pojechali z nami jak z gównem. Remis biore w ciemno a za wygrana całuje dupę smudzie
następny...
oglądacie czasem inne mecze niż Wisły, czy tylko patrzycie w tabele?
Zawisza już przed meczem z nami grał dobrą piłkę, ale szczęście nie dopisywało.
Co do dzisiejszego meczu to liczę na pewne trzy punkty
Odpowiedz cytując