Wujekm napisał(a):

|
Zawisza swego niedawnego czasu też nic nie grała a pojechali z nami jak z gównem. Remis biore w ciemno a za wygrana całuje dupę smudzie
|
następny...
oglądacie czasem inne mecze niż Wisły, czy tylko patrzycie w tabele?
Zawisza już przed meczem z nami grał dobrą piłkę, ale szczęście nie dopisywało.
Co do dzisiejszego meczu to liczę na pewne trzy punkty
