Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.12.2013, 16:44
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
0-0 biore w ciemno.
A ja nie? Dlaczego? Otóż jeszcze niedawno Stokowiec stwierdził, że z Wisły została już tylko nazwa, a z Pawła Brożka nazwisko.

Czas, żeby zawodnicy pokazali mu co znaczy Wisła.
Odpowiedz cytując