funkykoval napisał(a):

Co do bramki Boguskiego - a jakby nie dobił, a coby było gdyby....
Jeszcze jedno gdyby zobaczyłem na powtórce - wszak na stadionie powtórek nie ma. Boguski w momencie podania Chrapka był na spalonym i sędzia - aptekarz mógłby ni uznać bramki, gdyż Boguś skorzystał na tym, że był na spalonym.....
|
Twoje zdanie powinno brzmieć:
Boguski w momencie podania Chrapka
do Guerriera był na spalonym,
ale nie brał udziału w tej akcji, i
sędzia nie miał prawa nie uznać bramki, ktora była wynikiem późniejszej akcji Guerrier-Boguski