WISŁAZWE napisał(a):

Ugochukwu Ukah w meczu z Lechią dostał żółtą kartkę co było jego czwartym napomnieniem w tej rundzie. Czy nie powinien on jutro pauzować, czy ja coś przeoczyłem?
Bo na stronie Jagiellonii twierdzą, że to była dopiero 3 kartka dla tego zawodnika.
Ktoś pomoże rozwikłać zagadkę? 
Kartka z meczu z Podbeskidziem anulowana. Ukah ma 3 żółte kartki może zagrać jutro.
|
Na Ekstraklasa.org Ukah i Quintana mają po 4 kartki...skoro temu pierwszemu anulowali to co z tym drugim?
EDIT
Myślałem że Quintana dostał kartkę z Lechią,ale nie więc nie pauzuje.
klik