Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.12.2013, 09:25
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ugochukwu Ukah w meczu z Lechią dostał żółtą kartkę co było jego czwartym napomnieniem w tej rundzie. Czy nie powinien on jutro pauzować, czy ja coś przeoczyłem?

Bo na stronie Jagiellonii twierdzą, że to była dopiero 3 kartka dla tego zawodnika.
Ktoś pomoże rozwikłać zagadkę?

Kartka z meczu z Podbeskidziem anulowana. Ukah ma 3 żółte kartki może zagrać jutro.
Na Ekstraklasa.org Ukah i Quintana mają po 4 kartki...skoro temu pierwszemu anulowali to co z tym drugim?

EDIT
Myślałem że Quintana dostał kartkę z Lechią,ale nie więc nie pauzuje.

klik
Ostatnio edytowane przez Skawua : 02.12.2013 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując