Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 02.12.2013, 01:45
Korbit napisał(a):Wyświetl post
liczę na jakość z meczów ze Śląskiem i żabolami, z tym że z tyłu ma być na zero i jestem spokojny 0:3 JJJBG!!!
Zawisza swego niedawnego czasu też nic nie grała a pojechali z nami jak z gównem. Remis biore w ciemno a za wygrana całuje dupę smudzie
UBUNTU
linux for human beings
Odpowiedz cytując