Temat
:
[19 kolejka] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 2 grudnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu
Offline
#
23
02.12.2013, 01:45
Korbit
napisał(a):
liczę na jakość z meczów ze Śląskiem i żabolami, z tym że z tyłu ma być na zero i jestem spokojny
0:3 JJJBG!!!
Zawisza swego niedawnego czasu też nic nie grała a pojechali z nami jak z gównem. Remis biore w ciemno a za wygrana całuje dupę smudzie
UBUNTU
linux for human beings
Wujekm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujekm
Znajdź inne posty napisane przez Wujekm