WISŁAZWE napisał(a):

To ja wrzucę swoje, rozpisowy.
Betis - Rayo X
FC Arouca - Maritimo Funchal X
KV Kortrijk - SV Zulte Waregem X
Odense BK - Aarhus GF X
|
Rozpisowo 2 z 4 siadło
Rekreacyjnie zagrałem jeszcze
PSG - Lyon (hadnicap -1) 1
Sporting 1
Genk 1