Nie chce nikogo w błąd wprowadzić ale wg statystyk na 90minut.pl Ugochukwu Ukah w meczu z Lechią dostał żółtą kartkę co było jego czwartym napomnieniem w tej rundzie. Czy nie powinien on jutro pauzować, czy ja coś przeoczyłem?
Bo na stronie Jagiellonii twierdzą, że to była dopiero 3 kartka dla tego zawodnika.
Ktoś pomoże rozwikłać zagadkę?
-----------
Rozwiązane.
Kartka z meczu z Podbeskidziem anulowana. Ukah ma 3 żółte kartki może zagrać jutro.