Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.12.2013, 21:04
No i prawdiłowo z tym rozruchem. Nie wiem jak to u nas funkcjonuje, ale chyba co 2 godziny powinno się wyjść z auta i porozciagąc (nie tylko piłkarze).
Jestem dobrej myśli. Jaga to chyba drużyna bardziej nastawiona na kontry tak jak my. Dajmy im prowadzić grę, pokryjmy Quintanę, a się pogubią, bo Balaj z Plizgą to nie sa zawodnicy na klepkę, tylko na szybki atak.
Odpowiedz cytując