Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.12.2013, 19:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zawsze nam się ciężko tam grało. Może własnie ze względu na konieczność długiej podróży.
Pomijając tradycyjną mizerię graną przez nas na wyjeżdzie ta podróż najbardziej mnie niepokoi.

Z drugiej strony zawsze jest jakiś mecz, wyskok, przełamanie kiedy idzie lepiej niż zwykle.
Może więc tym razem ?

No i te kartki. Obyśmy w jednym meczu nie stracili szansy na punkty w dwóch meczach.

Cytat:
Swoją drogą to jak oni tam dojeżdżają? Autokar, pociąg?
Z oficjalnej

Cytat:
Wiślacy po prawie całym dniu w podróży nie dostali wolnego od trenera Franciszka Smudy, mimo podającego deszczu przystąpili do czterdziestopięciominutowego rozruchu. Wszak po tak długim pozostawaniu w autokarze ruch jest jak najbardziej wskazany.
Odpowiedz cytując