FraMat napisał(a):

|
Zawsze nam się ciężko tam grało. Może własnie ze względu na konieczność długiej podróży.
|
Pomijając tradycyjną mizerię graną przez nas na wyjeżdzie ta podróż najbardziej mnie niepokoi.
Z drugiej strony zawsze jest jakiś mecz, wyskok, przełamanie kiedy idzie lepiej niż zwykle.
Może więc tym razem ?
No i te kartki. Obyśmy w jednym meczu nie stracili szansy na punkty w dwóch meczach.
Cytat:
|
Swoją drogą to jak oni tam dojeżdżają? Autokar, pociąg?
|
Z oficjalnej
Cytat:
|
Wiślacy po prawie całym dniu w podróży nie dostali wolnego od trenera Franciszka Smudy, mimo podającego deszczu przystąpili do czterdziestopięciominutowego rozruchu. Wszak po tak długim pozostawaniu w autokarze ruch jest jak najbardziej wskazany.
|