Temat
:
[19 kolejka] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 2 grudnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
24
01.12.2013, 18:46
ja Wam powiem tak przełamanie nastąpi jutro i wygramy a z poznaniem będzie ciężko ale w 80 którejś minucie brożek po podaniu guerriera lub garguły na 1:0 wbije wspomnicie moje słowa
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean