FraMat napisał(a):

Serce mówi - zwycięstwo.
Rozum powątpiewa.
|
W tym sezonie zawsze tak jest przed meczem wyjazdowym

Zwykle po dobrym meczu u siebie wielu osobom grzeją się głowy, a potem po wyjeździe trzeba wracać na ziemię. Jakby w ciągu tych dwóch wyjazdów zdobyli 2 remisy, to się nie obrażę. Choć szansa na zwycięstwo będzie większa w meczu z Jagą. To specyficzna drużyna, ma sporo filigranowych, szybkich, dobrych technicznie zawodników. Zwykle tacy piłkarze nie lubią rywali grających twardo, wysokim pressingiem. I to właśnie trzeba im zaserwować od pierwszej minuty. Tym bardziej, że tegoroczne wyjazdy pokazują, że gdy Wisła stara się cofnąć i poczekać na kontrę to kończy się na rozpaczliwej obronie i stracie punktów.