piotek napisał(a):

No chyba właśnie nie taki trudny, skoro przegrali 5 na 8 (?) meczów u siebie. Bardziej mnie niepokoi tendecja Jagi: dobry mecz- słaby- dobry- słaby.
Niestety ostatnio z Lechią, to zagrali mizernie.
|
Teren trudny - dla nas.
Zawsze nam się ciężko tam grało. Może własnie ze względu na konieczność długiej podróży.
Swoją drogą to jak oni tam dojeżdżają? Autokar, pociąg?