Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2013, 17:34
piotek napisał(a):Wyświetl post
No chyba właśnie nie taki trudny, skoro przegrali 5 na 8 (?) meczów u siebie. Bardziej mnie niepokoi tendecja Jagi: dobry mecz- słaby- dobry- słaby.
Niestety ostatnio z Lechią, to zagrali mizernie.
Teren trudny - dla nas.
Zawsze nam się ciężko tam grało. Może własnie ze względu na konieczność długiej podróży.
Swoją drogą to jak oni tam dojeżdżają? Autokar, pociąg?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując