Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 01.12.2013, 17:16
rafkur- No sam insynuujesz, że wszystkim członkom SKWK zależy bardziej na tym, aby forować slabych zawodników niż ogólne dobro Wisły Kraków! To jest obiektywizm z twojej strony?
rafkur;1340579[B napisał(a):
Boli ich, że więcej wnosi od ich idola?
Dzieciak się pogubił, dlatego, że sam sobie ze sobą nie radzi, nie radzi sobie z własnymi słabościami, nie uczy się na błędach, nie słucha lepszych od siebie i chodzi własnymi drogami, bo wydaje mu się, że jest kozakiem. Taki charakter i taka mentalność, ale co do tego mają kibole Wisły, którzy go lubią, za to że się identyfikuje z ABG?
Ostatnio edytowane przez palikot : 01.12.2013 o godz. 17:20.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując