Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.12.2013, 17:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Trudny teren
No chyba właśnie nie taki trudny, skoro przegrali 5 na 8 (?) meczów u siebie. Bardziej mnie niepokoi tendecja Jagi: dobry mecz- słaby- dobry- słaby.
Niestety ostatnio z Lechią, to zagrali mizernie.
Odpowiedz cytując