|
Serce mówi - zwycięstwo.
Rozum powątpiewa.
Trudny teren, daleka wyprawa, niewygodny rywal, w głowach świadomość, że na wyjazdach jest kicha.
Remis biorę w ciemno.
Najbardziej obawiam się wykartkowania Gordana i Donalda przed meczem w Poznaniu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|