Temat
:
[18 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 29 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
85
01.12.2013, 14:51
fialo
napisał(a):
SKWK to banda debili, a Ty za to taki wykształcony i mądry
. Całe szczęście, że mam coraz mniej czasu na czytanie postów takich wynalazków
Słownik ortograficzny wysłać oświeconemu panu pod choinkę?
Stwierdzenie niefortunne, w SKWK jest ogrom osób, a nie tylko ta, która napisała pomeczową relację z boiska, a wysnuwanie tak daleko idących wniosków i obrażanie bardzo wielu ludzi na podstawie wpisu jednego to dopiero debilizm.
Widze kolego ze bardzo Cie podniecilo to ze człowiek się pomylil co
Wiec proszę Cie zamilcz i uszanuj to co pisza osoby starsze od Ciebie...
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg